Realizacje

Pensjonat Zamorski


Zapraszamy do NOWEGO - otwartego w 2011 roku - komfortowego obiektu w Chłapowie. Dom usytuowany jest w turystycznym centrum miejscowości oraz ok. 350 metrów od morza.

Created with love from Petra Burger - www.petraburger.com

L&T Marine


polsko – angielską firmą założoną w Wielkiej Brytanii w listopadzie 2007 roku.
Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z remontami różnego typu statków, zarówno dla klientów europejskich, jak i z innych części świata.

Oksfordzik


Jesteśmy nowo otwartym Przedszkolem Niepublicznym o profilu językowo-artystycznym. Propagujemy wychowanie przez uczestnictwo w kulturze, wycieczki do teatru, spotkania z artystami i twórcami, rozwijanie edukacji teatralnej i plastycznej przez środki ekspresji – muzyka, plastyka, drama.

 

Zobacz stronę online

Two cheerful little boys and smiling girl showing at camera painted hands. Preschool center for children

Piekarnia smak tradycji


Piekarnia powstała w 1991 roku jako inicjatywa seniora naszego rodu – Franciszka Pszennego – uznanego i cenionego piekarza. Piekarza nie tylko z zawodu, ale przede wszystkim z zamiłowania.

Zobacz stronę online

Thera Body


Bona Fide – Gdańskie Centrum Rehabilitacji i Terapii Neurorozwojowej Dzieci i Niemowląt
Bona Fide powstała z chęci niesienia pomocy innym ludziom a w szczególności tym najmniejszym -dzieciom” W dobrej wierze ” jest firmą dla której najważniejszą wartością jest dobro drugiego człowieka. Misję realizujemy od 2011 roku świadcząc usługi skoncentrowane na rehabilitacji dzieci i niemowląt.

Philips outlet lamp


Dla znanej marki na rynku stworzyliśmy serwis internetowy, który ma na celu przedstawienie oferty outletowej lamp.  Jesteśmy dumni ze współpracy!

Strona w przygotowaniu

Traveler


Traveler jest nowym biurem podróży, które realizuje oferty od touroperatorów. Dodatkowo prowadzi bilety lotnicze, bilety autobusowe oraz rejsy statkiem.

Zobacz stronę online

Imextop 32


Firma Imex Top 32 rozpoczęła działalność w lutym 1992 roku. W 1997 przeniosła się do nowej siedziby przy Al. Grunwaldzkiej 303. Ciekawa architektura obiektu, w którym mieści się salon, dobra lokalizacja przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta oraz nowoczesna ekspozycja sprawia, że salon jest z pewnością jednym z najładniejszych miejsc tego typu w naszym regionie.

Zobacz stronę online