Druk

Pensjonat Zamorski


Zapraszamy do NOWEGO - otwartego w 2011 roku - komfortowego obiektu w Chłapowie. Dom usytuowany jest w turystycznym centrum miejscowości oraz ok. 350 metrów od morza.

Created with love from Petra Burger - www.petraburger.com

Oksfordzik


Jesteśmy nowo otwartym Przedszkolem Niepublicznym o profilu językowo-artystycznym. Propagujemy wychowanie przez uczestnictwo w kulturze, wycieczki do teatru, spotkania z artystami i twórcami, rozwijanie edukacji teatralnej i plastycznej przez środki ekspresji – muzyka, plastyka, drama.

 

Zobacz stronę online

Two cheerful little boys and smiling girl showing at camera painted hands. Preschool center for children

Traveler


Traveler jest nowym biurem podróży, które realizuje oferty od touroperatorów. Dodatkowo prowadzi bilety lotnicze, bilety autobusowe oraz rejsy statkiem.

Zobacz stronę online

Dom Visage


Home staging ma swoje korzenie w USA, gdzie od lat 70 po dziś dzień jest on podstawowym narzędziem, stosowanym w obrocie nieruchomościami. W Polsce ta dziedzina dopiero się rozwija, ale bardzo szybko zyskuje zwolenników, ponieważ wnosi nowoczesne podejście do tematu sprzedaży i wynajmu mieszkań. Właściciele nieruchomości coraz bardziej świadomie i odpowiedzialnie korzystają z usług profesjonalistów.

Zobacz stronę online

Czas Dziecka


Czas Dziecka powstał z myślą o dziecku…  Poświęcony własnemu dziecku jest czymś czego nikt nie jest w stanie nam odebrać. Każdy dzień z maluchem jest dla Rodzica najpiękniejszą przygodą, a każda minuta najcenniejszym darem.

Zobacz stronę online

Kancelaria Legius


Kancelaria Prawna Legius oferuje usługi prawne w zakresie kompleksowego doradztwa prawnego.
Specjalizuje się w: sporządzaniu pism procesowych, w tym pozwów, odpowiedzi na pozew, zażaleń, zarzutów/sprzeciwów od nakazów zapłaty, skarg i innych oraz w sporządzaniu: umów cywilnoprawnych, wniosków, formularzy.

Zobacz stronę online,
Zobacz stronę regulaminy,
Zobacz stronę odszkodowania

Krzysztof – pracownia fryzjersko-kosmetyczna


Renomowana pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna w Gdyni. Na rynku fryzjerskim od 2004 roku. Fryzjerstwo na najwyższym poziomie. Kosmetyka na najnowszym sprzęcie!

Zobacz stronę online

Symulatory Golfa


Najlepsza grafika z dostępnych na rynku symulatorów golfowych. Doskonała analiza lotu piłki dzięki zastosowaniu kamer Super High Speed Technology.

Zobacz stronę online