Logo

Pensjonat Zamorski


Zapraszamy do NOWEGO - otwartego w 2011 roku - komfortowego obiektu w Chłapowie. Dom usytuowany jest w turystycznym centrum miejscowości oraz ok. 350 metrów od morza.

Created with love from Petra Burger - www.petraburger.com

Oksfordzik


Jesteśmy nowo otwartym Przedszkolem Niepublicznym o profilu językowo-artystycznym. Propagujemy wychowanie przez uczestnictwo w kulturze, wycieczki do teatru, spotkania z artystami i twórcami, rozwijanie edukacji teatralnej i plastycznej przez środki ekspresji – muzyka, plastyka, drama.

 

Zobacz stronę online

Two cheerful little boys and smiling girl showing at camera painted hands. Preschool center for children

Traveler


Traveler jest nowym biurem podróży, które realizuje oferty od touroperatorów. Dodatkowo prowadzi bilety lotnicze, bilety autobusowe oraz rejsy statkiem.

Zobacz stronę online

Baza Sport Gdynia


Klub Tenisowy BAZA SPORT GDYNIA dysponuje dwoma całorocznymi halami tenisowymi z nawierzchnią
wykonaną z profesjonalnej trawy tenisowej wypełnionej piaskiem kwarcowym.

Zobacz stronę online

Katarzyna Kobiela stylista


Katarzyna Kobiela – stylista, personal shopper, kreator wizerunku biznesowego, ceniąca profesjonalizm i przywiązująca dużą wagę do etykiety pracy. Jako trener prowadzi warsztaty ze stylizacji sylwetki, dress codu, savoir-vivre, udziela konsultacji w zakresie doradztwa personalnego oraz wizerunku ludzi biznesu, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Zobacz stronę online

Mateusz Ratusznik


Witam, nazywam się Mateusz Ratusznik, jestem Trenerem Personalnym, Trenerem Przygotowania Motorycznego oraz jako jedna z nielicznych osób w Trójmieście, Certyfikowanym Ekspertem FMS.

Zobacz stronę online

Dom Visage


Home staging ma swoje korzenie w USA, gdzie od lat 70 po dziś dzień jest on podstawowym narzędziem, stosowanym w obrocie nieruchomościami. W Polsce ta dziedzina dopiero się rozwija, ale bardzo szybko zyskuje zwolenników, ponieważ wnosi nowoczesne podejście do tematu sprzedaży i wynajmu mieszkań. Właściciele nieruchomości coraz bardziej świadomie i odpowiedzialnie korzystają z usług profesjonalistów.

Zobacz stronę online

Estetique


Monika Szymikowska

Specjalistka od kosmetologii medycznej i przeciwstarzeniowej anti–aging, dyplomowana linergistka. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody i Edukacji w Gdyni, Szkoły Wizażu Beauty Art i Mat Studio, oraz Kosmetik, Visagisten und med. Fußpflege – Schule w Niemczech.

Strona w przygotowaniu